Branky: 7´Valtera

Sestavy:

Lindr - Štelzig, Zíta, Pek(46.Lanta,90.Novák), Puraš, Schreiber, Rojšl(88.Myšák), Valtera(74.Šťavík), Franců, Marx(46.Neuschl), Danihel

ČK: 38. Danihel

V prvních dvaceti minutách předváděli domácí atraktivní fotbal, z něhož vytěžili první, a jak se později ukázalo také vítěznou branku. V 10. min. se po nádherné spolupráci Rojšla, Danihela a zakončujícího Valtery ujímají Hronovští vedení 1 : 0. O deset minut později však přišel neuvěřitelný zkrat Danihela, po němž následovala červený karta. Od té chvíle se domácí jen bránili a vyráželi do rychlých brejků. Dobře pracující hronovská defenziva se spolehlivým Lindrem mezi tyčemi nedovolila Mladým Bukům žádnou vyloženou šanci, domácí naopak mohli zápas dvakrát rozhodnout. Nejprve mířil těsně nad Šťavík a pět minut před koncem zápasu trefil Lanta hlavou tyč a odražený míč následně poslal nad branku.

Zdeněk Samko - trenér

Po bojovném výkonu celého mužstva se nám podařilo uhájit vítězství proti přesilovce hostů.

17.8.2014

Spartak Police n/M. - AFK Hronov 2:1 (2:1)

Branky: 6´Mucha J., 31´Klapkovský - 44´Puraš

Sestavy:

Spartak Police n/M.

Kučera - Řezníček, Šnábl, Kollert, Hauschke, Čermák, Hauk(85.Hejnyš), Mucha J., Klapkovský(80.Rieger), Švorčík(90.Kollert D.), Mucha T.(57.Nožka)

AFK Hronov

Lindr - Puraš ,Schreiber ,Tichý ,Marx, Stelzig ,Rojšl ,Valtera ,Neuschl ,Franců, Lanta(75.Myšák)

Sestavy:

Nyklíček - Zíta, Ansorge(79.Myšák), Puraš M., Schreiber, Rojšl, Kuru, Neuschl, Franců, Tichý, Marx(76.Puraš P.)

ŽK: 38.Kuru,58.Ansorge,89.Zíta

Při tak velké absenci hráčů můžeme těžko pomýšlet na lepší výsledek. Přesto jsme měli k zisku bodů blízko.

30.8.2014

FK Dolní Kalná - AFK Hronov 3:2 (1:1)

Branky:  42´T.Jiřička, 65´V.Kodytek, 80´D.Ježek - 20´Kuru, 60´Šťavík

Sestavy:

Lindr - Tichý, Zíta(41.Rojšl), Ansorge, Puraš, Schreiber, Marx(81.Myšák), Kuru, Šťavík, Franců(49.Novák), Neuschl

ŽK: 84. Neuschl

Domácí vyhráli zaslouženě, po bojovném výkonu si tři body zasloužili.

6.9.2014

AFK Hronov - MFK Trutnov "C" 2:1 (0:1)

Branky: 63´Valtera, 90+1´Šťavík - 32´Nývlt

Sestavy:

Nyklíček - Štelzig, Zíta(82.Novák), Ansorge, Puraš, Schreiber, Rojšl(55.Danihel), Kuru, Valášek, Valtera, Šťavík

ŽK: 36.Kuru, 23.Valtera, 48.Valášek, 66.Puraš

ČK: 36.Kuru

Zápasu od začátku dominovali domácí, jenže je přibrzdila 30. minuta, v níž Kuru viděl druhou žlutou kartu a šel do sprch. Tuto početní výhodu hosté hned využili a do kabin se šlo za hubeného vedení Trutnova C – 0:1. "Místo bouřky v kabině přišly na řadu v poločasové přestávce vtipy, které měly evidentně na tým dobrý účinek," říká s trochou nadsázky domácí trenér Zdeněk Samko. Deset minut po změně stran se totiž síly na hřišti srovnaly, když hostující Kárník předvedl ve vápně zákrok z akčních filmů, zblízka si prohlédl druhou žlutou kartu a šel rovněž do sprch. K nařízenému pokutovému kopu se postavil domácí Valášek, jenže jej neproměnil. Vyrovnání se však Hronov přece jen dočkal. V 63. min. Šťavík předložil míč před prázdnou branku Valterovi, který se snad ani mýlit nemohl – 1:1. Když už se oba týmy chystaly na pokutové kopy, tak se hostům nepodařil ofsajd-systém a po velké chybě gólmana dává Šťavík do prázdné branky na 2:1.

Po nevydařeném prvním poločase jsme si za bojovnost a nasazení ve druhé půli vítězství zasloužili. V závěru nám konečně přálo i trochu štěstí.

13.9.2014

AFK Hronov - TJ Tatran Hostinné 2:0 (2:0)

Branky: 40´Křeček, 43´Valtera

Sestavy:

Nyklíček - Štelzig, Marx, Ansorge(81.Myšák), Puraš, Schreiber, Rojšl(13.Křeček,70.Novák) Šťavík, Franců, Valtera, Neuschl

ŽK: 65.Neuschl, 74.Šťavík, 88.Franců

Utkání začali hosté hodně zostra. Už v 5. min. došlo k souboji hostujícího hráče s domácím Franců, ten ještě z tohoto střetu vyvázl, o dva kroky dále však tentýž hráč hostů brutálním faulem zaútočil na stojnou nohu domácího Rojšla, který byl následně odvezen do nemocnice. Tento incident se promítl i do hry obou týmů. Hronovský prapor pozvedl až Křeček, který nahradil právě Rojšla, a pět minut před přestávkou dává vedoucí gól svého týmu – 1:0. Tato trefa domácí probudila a výsledkem byla druhá branka v hostující sítě. Střelu Ansorgeho doráží na 2:0 Valtera. Po změně stran se už hrálo pouze na branku Hostinného, domácí si vytvořili spoustu šancí, žádnou další ale už využít nedokázali.

Po nervozním začátku,kdy po likvidačním zákroku musel odstoupit náš hráč, jsme měli převahu, kterou jsme v závěru poločasu využili ke vstřelení dvou golů. Dalším brankám zabránil výborný výkon hostujícího brankaře.

20.9.2014

TJ Rudník - AFK Hronov 1:4 (0:3)

Branky: 67´(p)Novák - 12´Valtera, 14´Schreiber, 43´(vlastní), 70´Štavík

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Marx, Ansorge Mir.(75-Novák), Puraš, Scheiber, Pek, Ansorge Mar(38- Tichý), Štavík, Valtera, Kuru

Domácí nám pomohli vyhrát, jinak no koment.

28.9.2014

FC Mladé Buky - AFK Hronov 3:5 (3:1)

Branky: Ruml, Brhel, Machalík - 2xValtera, 3xNeuschl

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Ansorge, Pek, Puraš, Schreiber, Franců, Kuru, Šťavík, Valtera, Neuschl

ŽK: Puraš

4.10.2014

AFK Hronov - Spartak Police n/M. 1:3 (0:2)

Branky: 53´Kuru - 25´Klapkovský, 26´Nožka, 61´Bergmann

Sestavy:

AFK Hronov

Nyklíček - Štelzig, Marx(60.Tichý), Ansorge(82.Myšák), Puraš, Schreiber, Franců, Kuru, Šťavík, Ansorge Mar.(32.Danihel), Pek(61.Zíta)

Mžourek - Rieger, Lorenc, Šnábl, Nožka(72.Sivak), Švorčík, Hauk, Mucha, Bergmann, Kollert, Klapkovský

ŽK: 71.Puraš - 70.Mucha, 88.Lorenc

Zasloužené vítězství hostujícího týmu, předčili nás v osobních soubojích a důrazu. Takto se o první místo nehraje.

11.10.2014

Baník Žacléř - AFK Hronov 1:1 (1:1) (PK2:4)

Branky: Ondráško - Valtera

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Marx, Zíta, Puraš, Schreiber, Franců, Křeček(65.Myšák), Danihel, Valtera, Neuschl

K utkání jsme zajížděli v totálně vypráskané sestavě a pouze s jedním náhradníkem. Přesto jsme se ujali vedení, ale záhy po trestuhodné chybě jsme o něj přišli. Ve druhém poločase byli domácí blízko k výhře, ale díky skvělému brankáři Nyklíčkovi jsme cennou remízu ubránili. Penaltový rozstřel byl zcela v naší režii, a tím si odvážíme důležité 2 body.

18.10.2014

AFK Hronov - FK Dolní Kalná 6:0 (1:0)

Branky: 29´,48´,85´Danihel, 62´Valtera, 67´Franců, 83´(p)Schreiber

Sestavy:

Nyklíček - Štelzig(83.Myšák), Marx(46.Ansorge), Zíta(85.Novák), Puraš(75.Tichý), Schreiber, Franců, Danihel, Šťavík, Valtera, Neuschl(78.Rojšl)

ŽK: 45.Neuschl, 90.Šťavík

Už v 1. poločase jsme si vytvořili šance, ale naše zbrklost ve finální fázi nás připravila o góly. Aspoň že nám po půl hodině vyšel signál z rohu a novopečený kapitán nás poslal do vedení. Vzápětí jsme udělali hrubku v zadních řadách a hosté trefili pouze tyč domácí svatyně. To byl rozhodující moment celého utkání. Nám vyšel excelentně vstup do druhého poločasu. Konečně jsme si zápas náramně užili a pobavili fotbalem i naše věrné fanoušky.

25.10.2014

MFK Trutnov "C" - AFK Hronov 1:5 (0:4)

Branky: 59´Nývlt - 10´,28´Valtera, 23´Danihel, 31´,77´Šťavík

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Pek ( 84.Ansorge), Zíta, Kuru(86.Marx), Shreiber, Franců, Danhiel(C)(80.Novák), Šťavik, Valtera(69.Rojšl), Neuschl(87.Myšák)

ŽK: 63.Šťávik, 69.Valtera

Zápas na Trutnovském céčku nás posunul do oázy klidu, pro zbylé dvě utkání v podzimní části sezóny. Důležité pro nás je, že tým se dal herně i střelecky do kupy, a tím ukázal oprávněnost postupu. Kluci zaslouží velkou pochvalu hlavně za první poločas, kdy rozhodli o osudu utkání.

1.11.2014

TJ Tatran Hostinné - AFK Hronov 2:0 (2:0)

Branky: 4´(p)Valeš, 29´Rodr

Sestavy:

Nyklíček - Štelzig, Pek(79.Myšák), Ansorge Mir, Puraš(66.Marx), Zíta, Rojšl(46.Kuru), Danihel, Franců(14.Ansorge Mar), Valtera, Neuschl

ŽK: 4.Nyklíček, 73.Pek, 35.Rojšl, 44.Neuschl

O osudu utkání se rozhodlo již ve 4. minutě, kdy si domácí z dvoumetrového ofsajdu vymodlili pokutový kop. My jsme bohužel nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy, nicméně na zdejším oraništi jsme nemohli předvést naši kombinační hru, která nás zdobila v minulých utkáních.

8.11.2014

AFK Hronov - TJ Rudník 1:0 (0:0)

Branky: 70´Valtera

Sestavy:

Nyklíček - Štelzig, Marx(46.Ansorge Mir.), Puraš, Schreiber, Franců, Kuru(89.Tichý), Šťavík(80.Novák), Valtera(86.Myšák), Neuschl, Danihel(65.Ansorge Mar.)

Do našeho svatostánku dnes přijel soupeř, který rozhodně nevypadal na suterén tabulky. Výborně bránil a jeho brejky byly smrtící. Nás ovšem podržel skvělý gólman Nyklíček. Ve 2. pol jsme přeskupili řady a vstřelili po krásné akci rozhodující gól. Závěrečné utkání sezóny jsme zvládli silou vůle.

JARO - skupina o postup

3.6.2015

AFK Hronov - SK Miletín 0:2 (0:1)

Branky: 31.Nosek, 88.Němeček

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Marx, Ansorge, Puraš M., Kuru, Bašta (67.Klabník), Zíta, Novák (45.Schreiber),  Tichý (68.Puraš P.), Danihel

ŽK: 53.Danihel, 65.Tichý

Zasloužená výhra ambiciózních hostů.

21.3.2015

Baník Žacléř - AFK Hronov 8:0 (4:0)

Branky: 3xOndráško, 2xHradecký, Kovačík, Skála T., Horváth.

Sestavy:

Lindr - Marx, Pek, Ansorge, Puraš, Schreiber (46.Novák), Klabník (68.Myšák), Danihel, Kuru, Valtera (46.Jandáček), Neuschl

ČK: 35.Marx

Hodnocení = výmluva. Zatmění slunce, vyšší nadmořská výška, vymyšlené vyloučení za běžný faul při poskytnutí výhody, která skončila gólem na 3:0 a k tomu brankář, který nestál půl roku v brance. Další komentář už není nutný. Domácím gratulujeme k vítězství.

28.3.2015

AFK Hronov - TJ Sokol Nepolisy 2:4 (0:2)

Branky: Valtera, Neuschl - 2xPánek, Hanuš, Pavelka

Sestavy:

Ansorge Mar. - Franců(35.Jandáček), Šťavík, Ansorge Mir.(65.Myšák), Puraš, Schreiber, Klabník, Danihel, Kuru, Valtera, Neuschl

ŽK: 33.Šťavík, 34.Kuru ČK: 74.Puraš,74. Valtera

Máme za sebou úvodní dvě kola v jarní části sezóny a my máme na kontě 3 červené karty, které nemusely být a opět bez dohledu delegáta svazu. Veškerá práce kolem týmu tak vlastně nemá ani smysl. Bohužel prohrál lepší a fotbalovější tým – za krásu se body nedávají.

30.4.2015

Spartak Police n/M. - AFK Hronov 2:1 (0:1)

Branky: 53.Pataki, 80.Klapkovský - 10.Danihel

Sestavy:

Vlček - Šnábl, Kadavý, Kollert, Hauschke(54.Čermák), Pokorný(46.Klapkovský), Kubeček, Jandík, Werner(80.Hejnyš), Hečko(63.Hauk), Pataki

AFK Hronov

Nyklíček - Stelzig, Ansorge, Franců, Zíta(68.Jandáček), Marx(57.Neuschl), Schreiber, Klabník(83. Novák), Pek, Kuru, Danihel(87.Samko)

ŽK: 38. Šnábl , 79. Kollert , 87. Pataki - 22. Marx , 84. Danihel , 75. Neuschl , 27.,76. Ansorge
ČK: 76. Ansorge

S komentářem domácích se naprosto ztotožňuji, jelikož opravdu nevyhrál lepší, ale produktivnější tým. Za stavu 1:0 můžeme soupeře dorazit 2 tutovkami, ale místo toho stačí soupeři dvakrát míč nakopnout za naši obranu a o výsledku je rázem bohužel rozhodnuto.

12.4.2015

FK Kopidlno - AFK Hronov 9:0 (2:0)

Branky: 16., 38., 49.Klaban T., 77., 78.Kateřiňák, 55.Komárek, 62.Brett, 68.Berounský, 75.Klaban P.

Sestavy:

Lindr - Stelzig, Marx, Pek, Bašta - Schreibrer, Klabník (58. Samko Z.), Šťavík, Novák - Neuschl, Danihel

ŽK: 13. Danihel 25. Schreiber

Domácí komentář je naprosto přesný. První čistou šanci jsme nedali a poté se vše zbortilo jako domeček z karet. 6 zraněných 2 vyloučený - taková absence musí být znát.

18.4.2015

AFK Hronov - FK Dolní Kalná 1:0 (0:0)

Branky: 48.Stelzig

Sestavy:

Nyklíček - Pek(89.Novák), Puraš, Stelzig, Polomský(73.Tichý), Schreibrer, Klabník(67. Marx), Kuru(80.Samko), Šťavík(86.Jandáček), Neuschl, Danihel

ŽK: 32.Danihel, 58 Šťavík

Po 3 prohrách s průměrem 7 obdržených branek na zápas to bylo pro nás utkání pravdy. Zápas jsme vyhráli bojovným srdíčkem, i když to byl porod císařským řezem. Doufejme, že to nebyla jen 1 vlaštovka, protože ta jak víme ještě jaro nedělá.

25.4.2015

AFK Hronov - FC Spartak Kobylice  1:5 (1:1)

Branky: 32.(p)Neuschl - 18.Dvořák, 58.Trutnovský, 76.Holý, 78.Němec, 85.(p)Marek

Sestavy:

Nyklíček Jakub,- Jandáček Tomáš, Zita Tomáš, Novák Josef (79.Myšák Jiří), Puraš Martin, Schreiber Pavel, Klabník Ladislav, Danihel Josef, Marx Martin, Samko Zdeněk, Neuschl Martin.

ŽK: 34.Marx Martin, 34.Samko Zdeněk, 38.Neuschl Martin, 84.Zita Tomáš.

Bez 7 hráčů základní sestavy jsme drželi krok do 60 min, Láďa Klabník měl v 54 a 56 minutě dvě čisté tutovky, které ovšem nedal a tak otřepané nedáš - dostaneš, opět zafungovalo.

2.5.2015

SK Miletín - AFK Hronov 5:1 (2:1)

Branky: 20.Bartoníček, 43.a 88.Machačka, 56.Němeček, 80.Novotný - 39.Valtera

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Tichý, Samko, Puraš, Kuru, Šťavík, Danihel, Franců, Valtera, Neuschl

O utkání nerozhodla nedisciplinovanost hráčů, ale arogance HR, který udělil 2 ČK za běžné fauly. Přitom i v 10 hráčích jsme dokázali vyrovnat a vytvořit si další šance. Pokud se podíváme do kolonky domácích, nenajdeme zde ani jedno napomenutí a ani po zákroku, kdy hráč s krví zůstal ležet na zemi, tak je to jasné snad každému.

9.5.2015

AFK Hronov - Baník Žacléř 2:1 (2:0)

Branky: Valtera, Neuschl - (vlastní)Zíta

Sestavy:

Nyklíček - Ansorge, Schreiber, Zíta, Marx, Bašta(65.Jandáček), Tichý(83.Myšák), Klabník, Šťavík, Valtera, Neuschl

ŽK: 31.Zíta, 90.Šťavík

V slepované sestavě jsme konečně vyhráli.Na obou stranách to byl festival zahozených gólových šancí.Výborný výkon podali všechny tři rozhodčí a skvěle zvládla utkání slečna Hrušková na pozici hlavního rozhodčího.

16.5.2015

TJ Sokol Nepolisy - AFK Hronov 6:1 (3:1)

Branky: 30.Chaloupka, 36.Schreiber(vlastní), 43.Pánek, 53., 78., 88.Tlustý - 22.Valtera

Sestavy:

Kunz (46. Nyklíček) - Stelzig, Marx, Ansorge (46. Tichý), Puraš, Schreiber, Klabník (57. Jandáček), Šťavík, Franců, Valtera, Neuschl

ŽK: 33. Klabník, 37. Ansorge, 74. Puraš, 80. Neuschl

Je to pořád stejná písnička, 20 min hrajeme skvěle a k tomu vedeme 0:1. Jenže místo abychom vstřelili druhý gól, přijde přímý kop z 25 metrů do šibenice a na to si dáme vlastní gól, poté už je na hřišti bohužel jen domácí tým. Takže nezbývá nic jiného, než domácím pogratulovat k zaloužené výhře

23.5.2015

AFK Hronov - Spartak Police n/M. 1:2 (0:2)

Branky: Schreiber - 10.Jandík , 30.Werner

Sestavy:

AFK Hronov

Kunz (29. Nyklíček) - Stelzig, Tichý(45.Jandáček), Ansorge (65. Neuschel), Puraš, Schreiber, Franců (75.Klabník), Danihel, Kuru, Valtera, Zíta

Mžourek - Rieger, Jandík, Hejnyš, Pokorný, Werner, Čermák(80.Hlávka), Klapkovský, Kubeček, Pataki(70.Bergmann), Hauk

ŽK: 50.Kuru

V derby patřil první poločas hostům, ze 3 šancí vytěžili 2 branky. My jsme do druhé půle přeskupili řady a hráli prakticky na 1 bránu. Ovšem střelecká nemohoucnost nás připravila o body.

30.5.2015

AFK Hronov - FK Kopidlno 3:0 (2:0)

Branky: 5., 82.Danihel, 6.Kuru

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Puraš, Zíta, Ansorge, Neuschl, Kuru, Šťavík, Franců(60.Myšák), Marx, Danihel

ŽK: 60. Kuru

Do 20.min. mohlo být o osudu utkání rozhodnuto, ale 3 další šance jsme zahodili a postupně jsme se vytratili z utkání jako pára nad hrncem. Proto můžeme děkovat brankáři za nulu, protože hosté si vytvořili dost šancí ke vstřelení gólu.

6.6.2015

FK Dolní Kalná - AFK Hronov 4:0 (1:0)

Branky: 23.Navrátil ml., 55.(p)Jiřička, 74.Ježek, 83.Bartoš

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig, Marx (81.Myšák), Ansorge (58.Valtera), Puraš, Schreiber, Zíta, Pek, Kuru, Neuschl, Tichý( 16. Danihel)

ŽK: 47. + 55. Zíta ČK: 55. Zíta

Pokud nebudeme dávat góly, nemůžeme vyhrát, protože za krásu se body nedávají.K tomu první gól si dáme vlastní a u druhé branky vyrobíme nesmyslnou penaltu a ještě se pošleme do deseti, takže na zvrat není v teplém počasí síla.

13.6.2015

FC Spartak Kobylice - AFK Hronov  2:2 (1:2) (PK2:4)

Branky: 20.(p)Dvořák, 47.Nový - 14.Valtera, 26.Pek

Sestavy:

Nyklíček - Stelzig,Marx (46.Novák), Ansorge (74.Klabník), Puraš, Schreiber, Šťavík (60.Kuru), Danihel, Pek (74.Tichý), Valtera (85.Myšák), Neuschl

Náš klub slavil výročí 111.let založení klubu, proto se utkání odehrálo na hronovské půdě a mistrovský zápas mužů byl vyústěním celých oslav. V teplém počasí hrála obě mužstva nahoru a dolů, což se mohlo líbit dívákům. My jsme 2x vedli, ale hostům se podařilo vždy srovnat výsledek, a tak jsme poprvé v jarní části kopali pokutové kopy, ve kterých jsme měli 100% úspěšnost. Ovšem tento získaný bod už neměl vliv na našem umístění v tabulce.