Okresní přebor

Přátelská utkání

30.7.2011

AFK Hronov - Slovan Broumov "B" 2 : 2

Muži AFK Hronov sehráli první přátelské utkání na domácí půdě s nováčkem okresní soutěže Slovanem Broumov "B". Po ne zcela zdařilém úvodu utkání, kdy naše mužstvo prohrávalo 0 : 2, se obraz hry částečně změnil a po vyloučení hostujícího hráče dokázalo naše mužstvo vyrovnat na konečných 2 : 2. Branky za domácí zaznamenali Ladislav Plicka a Josef Polomský. Zajímavostí utkání byl návrat po čtrnásti letech na post stopera pro našeho odchovance Josefa Nováka, který byl na zahraničním angažmá ve Spojených státech amerických. Další přátelské utkání sehrají muži ve čtvrtek doma s mužstvem SK Babí.

Sekretář Václav Pohl

05.8.2011

AFK Hronov - SK Babí 5 : 2 (1 : 1)

Ve čtvrtek sehrálo naše mužstvo na domácím hřišti další přátelské utkání s mužstvem SK Babí, které v minulé sezóně postoupilo do 1. B třídy. V prvním poločase mělo menší převahu hostující mužstvo a po zásluze se ujalo vedení. Domácí ještě stačili do poločasu vyrovnat. Ve druhé půli byly provedeny některé změny a mužstvo bylo po celý druhý poločas lepším týmem a po zásluze zvítězilo. Brankově se střelecky prosadila staronová posila Martin Kubín, který vstřelil hattrick a výraznou měrou se podílel na celkovém vítězství. Další branky přidali Martin Ansorge a Pavel Schreiber - Fáfa. Další přátelské utkání bude sehráno v neděli na domácím hřišti s klubem Jiskra Veba Machov od 17.00 hod.

Sekretář klubu Václav Pohl

07.8.2011

AFK Hronov - Jiskra VEBA Machov 3 : 2 (0 : 1)

Mužstvo mužů sehrálo další přátelské utkání s mužstvem Machova. V prvním poločase mělo větší převahu hostující mužstvo a po poločase vyhrávalo 1 : 0.

V druhé půli se domácí mužstvo zlepšilo a šťastnými brankami otočilo vývoj utkání.

Branky: Pavel Schreiber, Petr Puraš a Michal Rojšl.

10.8.2011

AFK Hronov - Spartak Police nad Metují 1 : 4 (1 : 2)

Poslední přátelské utkání sehrálo naše mužstvo mužů se soupeřem z Police nad Metují. Soupeř přijel prakticky kompletní sestavě, která bude letošní rok opět hrát krajský přebor. V začátku utkání naše mužstvo bylo velmi zdatným soupeřem a po zásluze se ujalo vedení. Poté se ale hostující mužstvo začalo více prosazovat a do poločasu strhlo vedení na svoji stranu. Druhý poločas už byl zcela v režii hostujícího mužstva, které po zásluze zvítězilo 4 : 1. Naše mužstvo podalo vcelku sympatický výkon a doufáme, že naváže v dalších mistrovských zápasech na výkon z prvního poločasu tohoto utkání. Branku za domácí vstřelil po pěkné akci Martin Ansorge.

21.8.2011

AFK Hronov - LOKO Meziměstí 4 : 3 (1 : 3)

V sobotu sehrálo naše mužstvo mužů přátelské utkání s družstvem Meziměstí ze severu okresního přeboru. V prvním poločase bylo naše mužstvo mírně lepší, ale doplatilo na neproměňování brankových příležitostí. Soupeř byl mnohem efektivnější a do poločasu proměnil 3 brankové příležitosti. Po poločase byla provedena výměna několika hráčů, hlavně mladými kluky z dorostu, a dokázala po velmi dobrém výkonu strhnout vítězství na naši stranu. Branky za Hronov : Josef Polomský, Pavel Schreiber a 2 x Petr Kubeček.

PODZIM 2011 - Skupina JIH

13.8.2011

Červený Kostelec "B" - AFK Hronov 1 : 4 (1 : 2)

V neděli dopoledne sehrálo naše mužstvo první mistrovské utkání venku v Červeném Kostelci s domácí rezervou. První poločas byl vcelku vyrovnaný, po kterém jsme měli jednobrankový náskok. V druhém poločase bylo naše mužstvo jednoznačně lepší přidalo dvě branky a po zásluze zvítězilo. Skóre mohlo být ještě výraznější, ale doplatili jsme na neproměňování brankových příležitostí včetně jednoho pokutového kopu. Branky za Hronov : Martin Kubín, Pavel Schreiber - Fáfa, Zdeněk Bašta a Michal Prause. V dalším kole má mužstvo volný los, ale v sobotu od 17.00 hod sehraje na domácím hřišti přátelské utkání s mužstvem Lokomotiva Meziměstí, které hraje okresní přebor - sever.

27.8.2011

Jaroměř "B" - AFK Hronov 2 : 7 (0 : 3)

Od úvodu utkání si vytvořil Hronov územní převahu a během 10 minut si vytvořil 3 výborné příležitosti, ale žádnou z nich neproměnil. Postupně, ale další šance proměnil a poločas skončil 0 : 3. Druhý poločas měl podobný průběh a v 50. minutě to bylo již 0 : 5. Trenér hostů postupně dal příležitost celé lavičce a domácí v závěru zkorigovali na konečných 2 : 7. Střelci : Tomáš Krtička 3, Ladislav Klabník, Zdeněk Bašta, Martin Kubín a Pavel Schreiber po 1 brance.

Vedoucí mužstva Josef Hurdálek

3.9.2011

AFK Hronov - Sokol Mezilesí 6 : 0 (4 : 0)

Úvod utkání byl ze strany Hronova rozpačitý, hra byla místy chaotická a nepřesná. Uklidnění přišlo až v 28. minutě kdy se domácí ujali vedení přesnou a tvrdou střelou Martina Kubína. Od této chvíle již existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Do konce prvního poločasu svým prvním hattrickem Josef Polomský zvýšil stav na 4 : 0. Druhý poločas měl dále jednostranný průběh a domácí postupně navýšili Kubínem a Kubečkem na konečných 6 : 0. Celkově lze označit výkon celého mužstva jako spolehlivý a výrazně kolektivní.

Příští zápas zajíždíme na půdu doposud také neporaženého celku v naší skupině a to k velkému rivalovi do Velkého Poříčí. Přijďte povzbudit naše hráče, zápas začíná v 17.00 hod.

Vedoucí mužstva Josef Hurdálek.

Branky : Josef Polomský 3x, Martin Kubín 2x a Petr Kubeček.

10.9.2011

TJ Velké Poříčí - AFK Hronov 1:1

17.9.2011

AFK Hronov - Velká Jesenice 3 : 3 (2 : 0)

Nerozhodný výsledek, který se zrodil v tomto utkání, je pro domácí zklamáním. Hra byla po celý první poločas rozháraná, vázla kombinace a přesnost přihrávek. Teprve v závěru prvního poločasu šli domácí do vedení 2 : 0. Druhý poločas hosté hru vyrovnali a srovnali na 2 : 2, když druhá branka padla z přísně nařízené penalty. Domácí šli opět do vedení 3 : 2, ale v závěru zápasu hosté naprosto neregulérní brankou (dvojité hraní hráče po rohovém kopu) opět vyrovnali. Stínem utkání byl výkon rozhodčího (Jan Gieci), který po několika hrubých chybách a kritice na jeho stranu vyloučil našeho hráče Tomáše Krtičku.

Střelci domácích : Martin Kubín, Tomáš Krtička a Josef Polomský.

24.9.2011

TJ Rasošky/Josefov - AFK Hronov 5 : 3 (1 : 1)

K utkání Hronov přijel pouze s 12 hráči. Během prvních 15 minut si vytvořil 3 vyložené brankové příležitosti, ale žádnou neproměnil. Nakonec se dostal do vedení brankou Rojšla. V poslední minutě domácí vyrovnali po chybě v obraně na 1 : 1. Druhý poločas obrana Hronova naprosto propadla, během 5 minut dostala 3 branky. V závěru utkání Hronov pouze zkorigoval na konečných 5 : 3.

Střelci Hronov - Rojšl 2, Schreiber

28.9.2011

AFK Hronov - Jaroměř B 5 : 2 (3 : 0)

Od začátku utkání si Hronov vytvořil územní převahu a dostal se v úvodu utkání do dvoubrankového vedení. Postupně Hronov zvýšil skóre utkání na 5 : 1. Hosté v závěru pouze zkorigovali na konečných 5 : 2.

Střelci domácích : Rojšl 2, Bašta 2, Ansorge

1.10.2011

AFK Hronov - Rasošky/Josefov 3 : 1 (2 : 0)

Od začátku utkání si Hronov vytvořil územní převahu. Vedoucí branku vsítil již v 10. minutě Marek Vít. Potom přicházely další vyložené příležitosti, ale domácí je trestuhodně zahazovali. Druhou branku připojil těsně před poločasovou přestávkou krásnou střelou Miroslav Ansorge. Ve druhém poločase domácí zvýšili opět Markem Vítem na 3 : 0. Hosté nakonec zkorigovali výsledek na 3 : 1z pokutového kopu. Hosté k utkání nastoupili pouze s 10 hráči a po dvou vyloučeních dohrávali zápas citelně oslabeni.

Střelci domácích : Vít Marek 2 x, Ansorge Miroslav

8.10.2011

AFK Hronov - TJ Červený Kostelec "B" 3:1

22.10.2011

Sokol Mezilesí - AFK Hronov 2 : 3 (0 : 2)

Od úvodu utkání si Hronov vytvořil územní převahu. Již ve 2. minutě se dostal do vyložené příležitosti Ansorge M., ale jeho střelu brankář vyrazil. V 13. min. nastřelil Ansorge M. břevno a vzápětí stejný hráč neproměnil další vyloženou příležitost. V 16. minutě po faulu na Kubína, stejný hráč penaltu proměnil na 0 : 1. Ve 22. minutě byl další faul na Kubína a druhou penaltu proměnil Schreiber na 0 : 2. Další vyložené příležitosti (Kubín, Bašta, Vít) se do konce poločasu již neproměnily. Druhý poločas měl úplně jiný průběh. Hra v poli se vyrovnala a domácí v 68. min. snížily na 1 : 2. Hosté odpověděli Baštou na 1 : 3. V samém závěru domácí zkorigovali na konečných 2 : 3. V závěru zápasu byli vyloučeni za vzájemné napadení hostující Krtička a domácí Novák.

Střelci branek : Kubín, Schreiber a Bašta.

Sestava :

Lindr - Ansorge Mir., Plicka, Schreiber, Řehák, Bašta, Klabník, Ansorge Mar., Polomský, Kubín, Vít.

29.10.2011

AFK Hronov - TJ Velké Poříčí 4 : 0 (2 : 0)

Od úvodu utkání si domácí vytvořili územní převahu. Pomohlo jim k tomu i brzké vyloučení hostujícího Hanzla, který byl po dvou napomínáních po 10 minutách vyloučen. Do vedení šli poté domácí ve 30 minutě, když Rojšl vybojoval míč a přesně našel před brankou úplně volného Kubína, pro kterého bylo snadné vsítit první branku. Další šance přišla ve 35 minutě, ale Schreiber jí nedokázal proměnit. Ve 43 minutě se dostali hosté do první vyložené příležitosti, ale brankář Lindr domácí mužstvo podržel výborným zákrokem. V 45 minutě Ansorge Martin výborně uvolnil Rojšla, který v pohodě zvýšil na 2 : 0. Druhý poločas měl Hronov výraznou převahu a v 75 minutě Klabník z přímého kopu našel Schreibera, který z bezprostřední blízkosti prostřelil brankáře hostí a zvýšil na 3 : 0. V 80 minutě přišla nejhezčí akce domácího mužstva. Před brankářem hostí se zjevil Polomský, brankáře si "vychutnal" a do prázdné branky zvýšil na konečných 4 : 0. V poslední minutě měl poslední vyloženou příležitost domácích střídající Křeček, který se ocitl sám před brankářem, ale nedokázal ji proměnit. Celkově lze označit vítězství Hronova jako naprosto zasloužené a mohlo být i vyšší.

Střelci domácích : Kubín, Rojšl, Schreiber, Polomský.

Sestava AFK Hronov

Lindr - Ansorge Mir., Plicka, Novák, Ansorge Martin, Bašta, Klabník, Schreiber, Polomský, Kubín, Rojšl.

5.11.2011

Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 2 : 1 (0 : 1)

K poslednímu utkání odjížděl Hronov bez brankáře v silně zdecimované sestavě, když z různých důvodů chyběli brankáři Krtička, Lindr, v obraně Štelzig, Prause, Marx, v záloze Polomský, Bašta a v útoku Rojšl, Kubeček. Jediný náhradník Nosek, který už několik let nehraje. Do branky nastoupil provizorně dorostenec Ansorge Martin. Od úvodu utkání si Hronov vytvořil územní převahu. Ve 25. minutě po rohovém kopu Kubína mířil přesně hlavou Schreiber a Hronov šel do vedení 0 : 1. Ve 35 minutě mohl zvýšit z přímého kopu Vít, ale jeho střela skončila na břevnu. Druhý poločas začali hosté vlažně a výsledkem bylo po chybě v zadních řadách v 47. minutě vyrovnání. V 55. minutě přišla vyložená šance Kubína, který ale nastřelil pouze brankáře- Hned v následující minutě přišla další vyložená šance Puraše. A tak nedáš / dostaneš se vyplnilo v 65. minutě, kdy fauloval Řehák a z penalty šli domácí do vedení. V zoufalém náporu v poslední minutě brankář domácích vyrazil střelu Řeháka na břevno. Celkově lze označit tento výsledek jako velké zklamání, protože domácí z minima šancí vytěžily maximum a hosté obráceně.

Sestava Hronov :

Ansorge Martin - Ansorge, Plicka, Novák, Řehák, Křeček, Schreiber, Klabník, Puraš M., Kubín, Vít, náhradník Nosek.

JARO 2012 - Skupina o postup

24.3.2012

Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 1 : 1 (1 : 1)

V prvním poločase si Hronov vytvořil územní převahu. Do první vyložené šance se dostal Ansorge Martin v 15. minutě, kdy se ocitl sám před brankářem, ale nedal. Vedoucí branku dal v 25. minutě přesnou střelou Josef Polomský. Ve 30. minutě se po akci Rojšla ocitl sám před brankářem Kubeček, ale zbrkle přestřelil. Další šance se zrodila ve 35. minutě, Polomský ale brankáře neprostřelil. Potrestání přišlo v poslední minutě prvního poločasu, když po zaváhání ve středu obrany domácí vyrovnali na 1 : 1. Druhý poločas byl ze strany Hronova velmi špatný. Hra se odbývala především ve středu hřiště a do vyložených šancí se žádné mužstvo nedostalo. Celkově Hronov doplatil především na neproměnění brankových příležitostí v prvním poločasu.

Krtička, Ansorge Miroslav, Štelzig, Vít, Zíta, Ansorge Martin, Klabník, Schreiber, Polomský, Rojšl, Kubeček.

Střídání : 46. min. za Zitu - Řehák, 60. min. za Ansorgeho Martina - Bašta, 80. min. za Polomského - Jandáček.

Střelec branky : Josef Polomský.

31.3.2012

AFK Hronov - TJ Rasošky - Josefov 8 : 0 (4 : 0)

K zápasu nastoupili hosté o jednoho muže méně což se projevilo ihned v začátku utkání, kdy se Hronov ujal v 1. minutě vedení 1 : 0 střelou Rojšla do prázdné branky. Po rozehrání hostů uběhly pouhé tři minuty a opět Rojšl přidal po chytré kombinaci druhou branku. V 15. minutě zvyšoval Hronov kapitánem Schreiberem na 3 : 0. První poločas skončil 4 : 0. Ve druhém poločase se domácí díky nepříznivému a proměnlivému počasí delší čas trápili a neproměnili několik vyložených šancí. Čtvrt hodiny před koncem se ale prosadil svým hattrickem Josef Polomský a soupeře deklasoval. Zápas nakonec skončil jednoznačně 8 : 0 pro domácí tým. Pro zajímavost, novou jarní posilou našeho mužstva se stal náš bývalý hráč Milan Šťavík, který je u nás na hostování z divizního Náchoda.

Vedoucí mužstva Martin Nosek.

Branky domácích: Polomský 3x, Kubeček 2x, Rojšl 2x a Schreiber.

7.4.2012

Loko Meziměstí - AFK Hronov 5 : 2 (4 : 0)

K utkání nastoupil Hronov v úvodu utkání pouze s devíti hráči. Dorostenci Rojšl a Zíta přijeli později. Již v 5. minutě šli domácí dovedení 1 : 0 po zaváhání brankáře. V 15. minutě se zrodila první vyložená šance Šťavíkem, který hlavičkoval nad. Další šance byla v 17. minutě, kdy Schreiber obešel brankáře, ale mířil do tyče. Poté šel Šťavík opět sám na brankáře, ale přestřelil. Ve 25. minutě po zaváhání obrany Hronova jdou domácí do vedení 2 : 0. Ve 29. minutě vyložená šance Rojšla, ale nastřelil pouze brankáře. Následovala další šance Rojšla, který šel sám na brankáře a opět nedal. V konci poločasu domácí zvyšují dvěma brankami na 4 : 0. Druhý poločas začal šanci Schreibera, ale brankář nebezpečnou střelu vyrazil. V 55. minutě další chyba hostí a domácí zvyšují na 5 : 0. Poté Schreiber snižuje na 5 : 1 a v závěru utkání Šťavík upravuje na konečných 5 : 2.

vedoucí mužstva Josef Hurdálek.

Sestava

Krtička - Řehák, Štelzig, Vít, Zíta, Šťavík, Klabník, Schreiber, Polomský, Listoň, Rojšl.

Střelci AFK Hronov : Schreiber, Šťavík.

14.04.2012

AFK Hronov - Sokol Hejtmánkovice 2 : 1 (0 : 0)

Od úvodu utkání si domácí vytvořili územní převahu. Již ve 4. min. se ocitl v šanci Rojšl, ale brankář střelu vyrazil. V 35. min. střela Šťavíka těsně minula branku hostí. V 1. poločase byla hra neurovnaná. Druhý poločas nastalo zlepšení. Na hřiště přišel za Martina Ansorgeho Polomský a za Baštu Řehák. V úvodu 2. poločasu šel Hronov do vedení nechytatelnou střelou Šťavíka. Vyrovnání přišlo brzo, střelou z přímého kopu. V 50. min. se ocitl v šanci Rojšl, ale neproměnil. V 60. min. po přihrávce Rojšla mířil přesně Polomský a domácí šli do vedení 2 : 1. Další šance již domácí neproměnili. V 70. min. podržel domácí brankář Lindr, když zneškodnil vyloženou příležitost hostí.

Sestava

Lindr - Ansorge Miroslav, Vít, Zíta, Bašta, Schreiber, Klabník, Ansorge Martin, Rojšl, Kubeček Náhradníci : Polomský, Řehák, Marx, Macek.

Střelci : Šťavík, Polomský.

21.04.2012

AFK Hronov - Police nad Metují "B" 6 : 3 (3 : 1)

Domácí nastoupili v sestavě : Lindr - Ansorge Mir., Štelzig, Schreiber, Zita - Ansorge M., Klabník, Šťavík, Polomský - Rojšl,Kubeček, náhradníci Krtička, Bašta, Marx, Řehák a Novák. Již v 11. minutě šli do vedení hosté po zaváhání brankáře a stoperů. V 17. minutě mířil přesnou střelou do šibenice Klabník a vyrovnal na 1 : 1. V 23. min. z levé strany střílel Polomský a domácí se ujali vedení 2 : 1. V 29. min. přišla další branka , když po přihrávce Šťavíka zvýšil Kubeček na 3 : 1. V 35. min. vyložená šance Klabníka, ale brankář zachránil. V 44. min. mohl snížit hostující Sivok, ale nastřelil boční tyč. V 48. min. postupoval Kubeček sám na brankáře a zvýšil na 4 : 1. V 55. min. hosté střelou z dálky snížili na 4 : 2. V 61. min. Rojšl opět sám na brankáře a zvyšoval na 5 : 2. Domácí polevili a toho využili hosté a korigovali na 5 : 3. V 81. min. to byl však opět Kubeček, který upravil výsledek na konečných 6 :3. Celkově lze označit vítězství Hronova jako zcela zasloužené.

Střelci domácích : Kubeček 3x, Klabník, Polomský, Rojšl

28.04.2012

Velké Poříčí : AFK Hronov 2 : 2 (1 : 1)

Úvod utkání patřil domácím, když již v 6. minutě nastřelili břevno. V 15. minutě se po zaváhání obrany domácí ujali vedení 1 : 0 střelou Flašky. Po této brance převzali iniciativu hosté. Ve 20. min byl ve vápně sražen Rojšl, ale penalta se nepískala. V 22. min. vyšachovali obranu domácích Rojšl a Kubeček a posledně jmenovaný vyrovnal na 1 : 1. Přicházeli i další šance (Rojšl, Ansorge). Vítova střela těsně minula branku. Druhý poločas byl ve znamení neustálé převahy Hronova, který spaloval jednu šanci za druhou (Kubeček, Rojšl, Ansorge, Klabník, Schreiber). V 83. min. vsítil vedoucí branku hostů Polomský. Štěstí se nakonec ale přiklonilo na stranu domácích, kteří v 95. min. po zaváhání obrany vyrovnali na 2 : 2. Hronov doplatil především na špatnou koncovku, protože ve druhém poločasu měl tolik šancí, že by to stačilo na tři zápasy.

Lindr - Ansorge Mir., Vít, Štelzig, Zíta, Ansorge Martin, Schreiber, Klabník, Polomský, Rojšl a Kubeček.

Náhradníci : Novák, Marx.

8.5.2012

Sokol Hejtmánkovice - AFK Hronov 1 : 2 (1 : 1)

Úvod utkání vyšel domácím, když již v 8. minutě po faulu Schreibera z šli nařízené penalty vedení 1 : 0. Ve 20. minutě přišla další vyložená šance domácích. Vzápětí na to mohl vyrovnat hlavou Schreiber, ale brankář kryl. Za zmínku stojí ještě střela Šťavíka, která těsně minula branku domácích. Ve 42. min. po přihrávce Schreibera prostřelil domácího brankáře Jandáček a vyrovnal na 1 : 1. Druhý poločas se Hronov zlepšil a měl neustále převahu. V 61. min. po individuální akci zakončil přesnou střelou Polomský a upravil na 1 : 2. Další šanci měl ještě Šťavík. V závěru zápasu šel sám na brankáře Vít, ale byl sražen a nařízený přímý kop zahrávaný Polomským skončil těsně vedle.

Sestava

Lindr - Ansorge, Štelzig, Novák, Zíta - Bašta, Šťavík, Schreiber, Polomský, Jandáček, Vít.

Střídání : 65.min. za Baštu Řehák, 85. min. za Šťavíka Křeček.

Střelci branek : Jandáček, Polomský

12.05.2012

Sokol Rasošky - AFK Hronov 3 : 7 (2 : 3)

Do první šance se dostal již v 6. minutě po přihrávce Šťavíka Schreiber, ale neproměnil. V 10. min. po chybě brankáře domácích Kubeček do prázdné branky 0 : 1. Ve 12. min. šance domácích, brankář Ansorge vyrazil. Po zaváhání obrany v 15. min. domácí vyrovnali na 1 : 1. V 22. min. šli domácí do vedení 2 : 1. V 34. min. vyložená šance domácích Ansorge mužstvo podržel a zachránil. V 36. min. faul na Rojšla a Schreiber z penalty vyrovnal na 2 : 2. V 38. min. přesná střela Šťavíka a vedení 2 : 3. V závěru poločasu zraněn Klabník / koleno /. Druhý poločas začal Hronov výborně, již v 47. min. unikl Kubeček a po jeho přesném centru Rojšl zvyšuje na 2 : 4. V 50. min. po rohovém kopu ze skrumáže zvyšuje Schreiber na 2 : 5. V 52. min. Schreiberova střela končí na břevnu a dorážka Bašty končí v náruči brankáře domácích. V 56. min. únik Kubečka a zvyšuje na 2 : 6. V 66. min. poprvé zahrozili domácí, ale vyloženou šanci vyrazil brankář Ansorge. V 70. a 81. min dvě vyložené šance Kubečka, který šel sám na brankáře, ale vždy nastřelil brankáře. V 85. po faulu Ansorgeho Mir. z penalty korigují domácí na konečných 3 : 7. V závěru vyložená šance Šťavíka, ale přestřelil branku.

Sestava

Ansorge Martin, Ansorge Miroslav, Štelzig, Novák, Marx, Klabník, Schreiber, Šťavík, Bašta, Kubeček, Rojšl.

Střelci : Kubeček 2x, Schreiber 2x, Jandáček, Šťavík, Rojšl

19.5.2012

AFK Hronov - Lokomotiva Meziměstí 3 : 2 (1 : 1)

K utkání nastoupili domácí v silně kombinované sestavě, když chybělo 6 hráčů základní sestavy. Již v 9. min. přišla první vyložená šance hostů, ale brankář Ansorge mužstvo podržel. Hosté měli mírnou převahu a v 34. min. šli po chybě obrany do vedení 0 : 1. Ve 39. min. po centru Polomského a hlavičce Schreibera následně dorážel Kubeček na 1 : 1. V závěru poločasu museli pro zranění střídat Marx a Šťavík. Druhý poločas začal náporem domácích, v 50. min. neproměnil šanci Kubeček. V 52. min. Polomský přímo z rohu zajistil vedení 2 : 1. V 56. min. podobná situace, ale obránce vyhlavičkoval míč na roh. V 65. min další šance Schreibera, míč těsně minul pravou tyč. V 68. min. unikl Kubeček, přesně nacentroval Purašovi, který byl sražen a z penalty Schreiber zvýšil na 3 : 1. Vyloučen hráč hostí Urban. Hosté hru otevřely a vytvořili si během 5 min. dvě vyložené příležitosti, jednou zachránil brankář Ansorge a po druhé míč těsně minul branku. V 75. min. po přímém kopu hosté snižují na 3 : 2. V závěru zápasu, kdy hosté hráli vabank si vytvořili domácí z brejků 3 vyložené příležitosti (Kubeček, Puraš, Schreiber), ale žádnou z nich neproměnili.

Sestava

Ansorge Martin - Ansorge Miroslav, Štelzig, Zita, Marx, Puraš M., Schreiber, Šťavík, Polomský, Kubeček, Jandáček.

Střídání : za Marxe - Puraš P., za Šťavíka - Nosek, za Puraše P. – Novák.

Střelci : Kubeček, Polomský, Schreiber.

26.5.2012

Spartak Police n/M - AFK Hronov 4:1

2.6.2012

AFK Hronov - TJ Velké Poříčí 2:3 (0:1)

K utkání nastoupilo mužstvo Hronova oslabeno o 4 hráče základní sestavy (Vít, Štelzig, Klabník, Šťavík)a na výkonu to bylo znát. Hosté si vytvořili mírnou územní převahu. Do první vyložené šance se ale dostali domácí v 14.minutě, ale Kubeček nezakončil. Z protiútoku se ujali vedení hosté 0 : 1 po chybě v obraně. Ve 37. min. šance Krtičky, který volil přihrávku, která byla zablokována. V úvodu 2. poločasu přišla vyložená šance hostí, ale brankář Lindr zachránil. Hosté byly stále iniciativnější a v 50. min. zvýšili na 0 : 2. Domácím se podařilo v 64. min. z penalty snížit Polomským na 1 : 2. Po další chybě v obraně hosté Flaškou zvýšili na 1 : 3. V 84. min. přesnou střelou Krtička zkorigoval výsledek na konečných 2 : 3. V závěru zápasu podržel mužstvo Velkého Poříčí brankář Máslo.

Střelci domácí : Polomský, Krtička

16.6.2012

AFK Hronov - Sokol Velká Jesenice 3 : 0 (2 : 0)

Od úvodu utkání si Hronov vytvořil územní převahu a bylo jen otázkou času kdy přijdou branky. V 15. minutě šel Hronov do vedení 1 : 0 brankou Šťavíka. V 18. min. zahrozili hosté, ale střela skončila na břevnu. Do konce poločasu Šťavík zvýšil na 2 : 0. Druhý poločas měl podobný průběh jako v prvním převaha domácích a zahazování vyložených příležitostí Kubeček, Rojšl, Krtička). Na konečných 3 : 0 upravil Kubeček.

Lindr - Ansorge Miroslav, Štelzig, Schreiber, Jandáček, Rojšl, Ansorge Martin, Šťavík, Polomský, Kubeček, Krtička.

Střelci : Šťavík 2x, Kubeček.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky