11.8.2012

TJ Velké Poříčí - AFK Hronov 5:0

18.8.2012

AFK Hronov - FK Jaroměř "B" 6 : 2 (4 : 1)

Hosté se ujali v druhé minutě vedení po centru s pravé strany a nedorozumění ještě ospalé obrany v třicetistupňovém vedru. Deset minut trvalo domácím, než se dostali do hry a převzali otěže zápasu, jelikož vstřelili první branku po skvělé kombinaci hráčů Šťavík, Kubeček, Rojšl. Druhý gól nedal na sebe dlouho čekat a útočníci si to opět z opakovali a přihrávkou na jeden dotek vstřelili druhou branku (13 minuta) Rojšl. Domácí si vytvořili několik gólových příležitostí, ale vše skončilo mimo branku. 22.-23.minuta - přerušení hry hlavním rozhodčím (Petr Šolc z Náchoda) na osvěžení hráčů. 33.minuta šance hostí po pravé straně, centr chyba gólmana a těsně vedle. Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo, neboť z protiútoku Bašta proměnil se štěstím centr v gól. 36.minuta samostatný únik Pipina (Petr Kubeček) a hosté byli na ručník. 41. faul na našeho kapitána (Pavel Schreiber), žlutá karta hostí a do poločasu se už nic nestalo. Poločas 4 : 1 pro domácí. 50.minuta jasná tutovka z malého vápna pro Rojšla, ale opět přestřelil a nabídku na hattrick nevyužil. 53.minuta samostatný únik Petra Kubečka končí gólem do prázdné branky .Hosté to nevzdávají a vyrovnávají hru a chvílemi působí i lepším dojmem než domácí. V 64.minutě hosté střídají a vzápětí i domácí po zranění Zity přichází do hry Petr Puraš .Do sedmdesáté čtvrté minuty hra vyrovnaná na obě strany až přichází kombinace na jeden dotek přes Baštu, Štavíka, Kubečka, Rojšla a Schreibera gól do prázdné brány .Domácí sice do konce zápasu měli ještě dost šancí na vstřelení gólu, žádnou už ale nevyužili. 78.minuta hosté střílí branku po hrubé chybě v obraně. Poslední šance hostů přichází po faulu ve vápně nabídnutou penaltou, ale brankář domácích David Lindr byl proti a bravurně penaltu chytil. Hosté sice prohráli větším rozdílem, ale za svůj výkon se vůbec nemusejí stydět neboť skoro celé mužstvo bylo složeno z mladých hráčů, kteří teprve sbírají zkušenosti v mužské kategorii.

Vedoucí mužstva Martin Nosek

Branky: Rojšl 2x, Kubeček 2x, Bašta, Schreiber.

25.8.2012

SK Babí - AFK Hronov 1:3

8.9.2012

AFK Hronov - Rasošky - Josefov 8 : 2 (4 : 0)

Do sedmé minuty se hrál opatrný fotbal na obou stranách. Až osmá minuta přinesla první akci domácích, ale Michal Rojšl nabídnutou šanci od Danihela neproměnil. 9. minuta domácí gólman dlouhým výkopem našel Valteru, ten hlavou prodloužil na Petra Kubečka, ale těsně vedle. 10. minuta zbytečná žlutá pro Michala Rojšla (čtvrtý zápas čtvrtá žlutá) faul na gólmana hostí. 11. minuta hosté se odvážili k první střele, ale těsně nad. Kolem patnácté minuty se ve středu uvolnil Danihel a střelou ze čtyřiceti metrů těsně minul. 20. minuta šance hostí, rozhodčí nechává volnou hru po faulu na našeho obránce a gólman chytnul jasný gól. Z protiútoku rychlá kombinace a faul gólmana hostí. Valtera s přehledem proměnil pokutový kop a domácí se ujali vedení 1 : 0. 31. minuta kombinační akce domácích na jeden dotek - Kubeček, Rojšl, Krtička a Valtera gól na 2 : 0. 34. minuta hosté se dostali rychlou přímočarou nahrávkou ke střele z vápna a gólman domácích robinsonádou chytil šibenici. Z protiútoku hned šance domácích a Valtera si mohl dát hattrick, ale milimetrovým ofsajdem o něj přišel. 37. minuta žlutá karta domácích. 40. minuta trestný kop na půlce rozehraný na penaltu a kapitán Hronova zvyšuje hlavou k tyči na 3 : 0. 45. minuta kombinační akce domácích po pravé straně a Valtera krásnou přihrávkou do malého vápna na Kubečka a ten dává do prázdné branky. Konec poločasu. Domácí o poločase vystřídali (Danihel - Jandáček). Lavička hostů po prvním poločase byla trochu v ráži a museli se krotit emoce pořadatelskou službou a trenér hostů byl vykázán ze střídačky. 49. minuta šance hostí nevyužita. Jenže chyba v rozehrávce stopera Marka Víta a hosté trestají 4 : 1. 53. minuta šance domácích těsně vedle. Hosté vrací chybu v rozehrávce a Kubeček v 56.minutě nahrává Valterovi na hattrick 5 : 1. 57. minuta hosté se ještě nevzpamatovali z gólu a akce na jeden dotek Polomský, Kubeček a Valtera zvyšuje čtvrtým gólem na 6 : 1. Hosté to nevzdávají a znovu útočí, ale štěstí je na straně domácích a hosté opět neproměňují. 60. minuta tutovka hostí a gólman domácích Nyklíček se vyznamenal a nedal útočníkovy šanci vyniknout. 64. minuta Valtera při chuti a střílí do břevna. 66. trestný kop domácích končí v autě. 69. domácí střídají po druhé (Krtička - Křeček). 70. hosté trestný kop, ale opět míjí branku. 78. Kubeček 7 : 1, domácí střídají po třetí (Schreiber - Marx). 80. minuta hráč hostí se zranil a hosté hrají o deseti. 83. roh domácích, Křeček hlavička a M. Vít přestřelil z malého vápna. 87. Jandáček žlutá karta a pokutový kop hostí s přehledem proměnil Beneš 7 : 2. 89. Šťavík utíká po pravém křídle střílí do gólmana a Valtera dává na konečných 8 : 2.

Góly : Valtera 5x, Kubeček 2x, Schreiber

15.9.2012

Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 0 : 6 (0 : 1)

1. minuta roh Hronova, Valtera přetažený míč a Kubeček minul branku. 3. minuta Šťavík z pravé strany centr a opět moc přetažený a tam nikdo. 9. minuta Krtička dává kolmici na křídlo Kubečkovi a ten z první centr na penaltu Valterovi na hlavu a ten se nemýlí a vedeme 1 : 0. 11. minuta faul na půlce na Zítu. Z přímého kopu centr do vápna a roh, rozehrávka na krátko a gólman domácích chytá centr do malého vápna. 12 - 20. minuta hra ve středu hřiště, ale žádná výrazná akce na žádné straně. 23. minuta Krtička střela z dálky končí vedle. 25.minuta individuální akce Danihela a střela těsně vedle. Z protiútoku šance domácích a gólman Hronova vyběhl z vápna a zahrál rukou. Trestný kop domácích, ale hóóóódně nad. 27.minuta Danihel se krásně uvolnil na levém křídle, ale parádičkou (noha za nohou) centr ve vápně nikoho nenašel. 30.minuta kombinace Rojšl, Danihel, Rojšl a centr do vápna opět nikoho nenašel. 31.minuta tutovka Danihel, ale místo střely zvolil přihrávku a akorát z toho byl roh. 35.minuta Valtera zbytečný faul na půlce žlutá karta. 36.minuta Jesenice se osmělila a střílí z dálky vedle. 40.minuta faul na Danihela rozhodčí Vaníček nepíská a domácí kapitán zakopává do autu, protože Danihel nevstává. 41.minuta Rojšl faul a čtvrtá žlutá na podzim. 43.minuta kolmá přihrávka na Šťavíka a střílí do boční sítě. 45.minuta červená karta pro Nyklíčka, faul za velkým vápnem na útočníka domácích. Tomáš Krtička jde ze zálohy do branky a chytá trestný kop a je konec poločasu. Hronov střídá (Schreiber - Ansorge Miroslav). 47.minuta kombinace Valtera, Šťavík a Kubeček přestřelil. Hronov stále útočí. 48.minuta roh po zemi od Valtery a Šťavík dává nekompromisně na 2 : 0. 50. minuta Hronov o deseti jasně lepším týmem na hřišti. Faul na Danihela a trestný kop Hronova kopnut do zdi a opět faul. Valtera střílí do tyče, škoda mohl to být gól. Domácí se nemohou dostat do tlaku neboť pořád stojí v ofsajdu. 55. minuta střídání Hronova (Danihel - Bašta). 56. minuta faul M. Víta na vápně a trestný kop domácích jenom do zdi a pak střela nad. 61. minuta bimbají klekánice a Hronov útočí a kombinace Šťavík, Valtera, Rojšl, Valtera centr do vápna na Baštu a ten placírkou do náruče gólmanovi. Šance domácích a hráč číslo 10. Vojta (nejlepší na hřišti domácích) střílí do boční sítě. 64. minuta žlutá karta domácích, faul na M. Víta. Trestný kop M. Víta až na gólmana, gólmanovi míč vypadává z ruky Bašta dvakrát doráží a gólman odolává, ale Kubeček už uklízí míč do branky 3 : 0. 71. minuta akce na jeden dotek a roh Hronova, roh na zadní tyč a Julda Štelzig přestřelil. 72. minuta akce Rojšl, Valtera a Bašta na malém vápně nedoskočil. 73. minuta faul na Valteru na půlce. 75. minuta centr do vápna od Petra Kubečka a Kuba Valtera ve výskoku z gólmanem domácích, tvrdý souboj a oba ošetřováni. 76. minuta Petr Kubeček dostává balon do běhu a dává na 4 : 0 pro Hronov. 80. minuta kombinace ve středu hřiště Hronovu nevyšla a odražený míč skoro na půlku napálil Razor (Míra Ansorge) do šibenice 5 : 0. Paráda, domácí na ručník a fanoušci domácích odchází. 81. minuta Hronov při chuti a Kubeček přestřelil. 83. minuta Hronov střídá (Valtera - Křeček). 90.minuta Hronov 6 : 0 Kubeček s přehledem dává hattrick. Konec zápasu

22.9.2012

AFK Hronov - Sokol Mezilesí 7 : 1 (5 : 1)

12. sekunda Michal Franců uniká po pravém křídle a centruje do malého vápna a hosté si dávají vlastní gól 1 : 0. 1. minuta Tomáš Krtička uniká po křídle, ale obrana hostů už pozorná a centr uklízí na roh. 2. minuta ofsajd hostů zvedá pomezní Gieci. 5. minuta hosté se osmělují, ale střela neměla žádnou razanci. Z protiútoku šance Tomáše Krtičky a gólman vyráží na roh. 8 minuta kombinace na jeden dotek a Martin Ansorge posílá do uličky Michala Franců a ten dává na zadní tyč 2 : 0. 9. minuta roh po zemi rozehrává Kuba Valtera a Milan Šťavík z malého vápna přestřelil. Stejný roh jako v Jesenici, ale tentokrát to nevyšlo. 14. minuta hosté se pokusili udělat ofsajdovou past, ale nevyšlo jim to a Martin Ansorge našel kolmicí Milana Šťavíka a ten dává v pohodě na 3 : 0. 15. minuta hosté se nevzdávají a naše obrana zaspává a z malého vápna snižují na 3 : 1. 20. minuta roh domácích a nic z toho. 25. minuta hosté špatně rozehráli aut na vlastní polovině a Michal Franců na středu velkého vápna nachází volného Milana Šťavíka, ale ten nabídnutou šanci odmítl a dává těsně vedle. 29. minuta šance hostí, ale v brance chytá výborný Martin Zmrhal, který naskočil za vykartovaného Nyklíčka. 35. minuta Valtera na půlce zahrává rukou. 36. minuta hosté střídají. 37. minuta Míra Ansorge uniká z beku po pravém křídle a faul. Trestný kop a gólman vyráží balon za velké vápno. 38. minuta hosté útočí a naše záloha se nevrací, střela na přední tyč a Zmrhal vyráží na útočníka a ten místo střely zvolil přihrávku na hráče před sebou sice gól, ale odmávaný ofsajd. Začalo pršet. 41. minuta Marek Vít nakopává míč do předu a volný Kuba Valtera si zbíhá na pravé křídlo a z jedničky nachází po zemi Milana Šťavíka a ten se nemýlí 4 : 1. Z rozehrání protiútok domácích Krtička minul. 43. minuta dlouhý aut na Šťavíka, který je daleko za obranou a vrací gólovou přihrávku na Valteru a ten s přehledem proměňuje 5 : 1. 44 .minuta Hronov moc už nebrání a hosté nabídnutou šanci nevyužívají. Déšť přidal na intenzitě a rozhodčí končí první poločas. Hronov o poločase střídá (Martin Ansorge - Pepa Danhiel). 48. minuta Danihel se dostává poprvé k míči a střílí na branku hostí, ale tečovaná střela nedělala žádný problém hostujícímu gólmanovi. Už neprší byla to jen přeháňka. 49. minuta Krtička vypíchl balon z rozehrávky na Šťávu a ten z první střílí, ale gólman chytá bez větších problémů ne příliš vydařenou střelu. 50. minuta přichází 69tý platící divák (hronovský fanda a bývalí hráč) CECEK - Míra Janovský. 55. minuta aut u rohového praporku hází Míra Ansorge na volného stopera Marka Víta a ten z jedničky centruje do penalty a tady Kuba Valtera hlavou s přehledem dává na 6 : 1 .63. minuta vychází sluníčko. 66. minuta faul domácích a soupeř rozehrává trestný kop na penaltu, kde náš kapitán (Pavel Schreiber) hlavičkuje až do autu. 70. minuta hosté střílí ze čtyřiceti metrů, ale je to zoufalý pokus daleko nad. 73. minuta Šťavík z levé strany centr na Valteru na velké vápno, ten prsama zpracovává a přes dva hráče se dostává do zakončení, ale gólman včas vyběhl a se štěstím vyráží na roh. Z rohu protiútok hostí a Zmrhal v brance chytá gólovku. 75. minuta špatná rozehrávka domácích a roh pro hosty. 81. minuta dlouhý aut Víta za obranu a Valtera lobuje přes gólmana, ale gólman zázračně chytá. 84. minuta Zmrhal dává po zemi na Michala Franců, ten z první na Fáfu (kapitán Schreiber), Fáfa z jedničky na Danihela, Danihel mu vrací a Fáfa dává dlouhý pas přes celé hřiště na Valteru a ten jde nekompromisně za hattrickem a dělá vyběhnuvšímu gólmanovi kličku a dává na 7 : 1. Hosté působí už hodně unaveně a na hřišti je vidět už jenom jedno mužstvo. 90. minuta poslední roh domácích a gólman vyráží míč až na půlku na Danihela a ten uličkou po zemi posílá Šťavíka do zakončení, ale ten odmítl dát si hattrick. Konec utkání. Zapadá slunce za obzor.

Branky: Valtera 3x, Šťavík 2x, Franců 2x (jedna vlastní)

29.9.2012

AFK Hronov - SK Babí 3 : 2 (3 : 1)

Polojasno, teplota kolem šestnácti stupňů a rozhodčí né a né vylézt z vyhřáté kabiny,a netrpělivý fanoušci (kterých přišlo kolem stovky) musí čekat na začátek zápasu, který se posouvá o 10. minut. Los vyhráli hosté, rozehrávají a Šťavík vypíchl Perglovy první nahrávku a protiútok Hronova stoper hostů Fidži (Fidler) zneškodnil. 2. minuta tlak domácích, Šťavík sám před brankou, gólman střelu vyráží do strany a volný dobíhající Kuba Valtera vpádu zakončuje, ale gólman hostů se stačil ještě přemístit a jasný gól vytěsnil na roh. 4. minuta hosté se ještě nedostali za půlku a kapitán Hronova Fáfa (Schreiber) krásnou střelou těsně nad zemí k tyči nezaskočil bravurně chytajícího gólmana hostí. 7. minuta hosté za půlkou a hned ofsajd. 9. minuta centr do vápna od Míry Ansorgeho nachází Rojšla, ale do zakončení se dostává Pipin (Petr Kubeček) a brankář hostí opět stál tam, kde měl a pěknou střelu z vápna chytá. 10. minuta ofsajd domácích a v něm Michal Rojšl. 13. minuta tlak domácích narůstá a Kuba Valtera po tvrdém důrazu ve velkém vápně prošel přes všechny co mu stály v cestě (i gólmana) a do prázdné branky dává první gól Hronova. 15. minuta Razor (Míra Ansorge) z beka se dostal do zakončení a levka mu nesedla. 17. minuta Šťavík tvrdá střela z vápna jenom Kolmanovi do kožichu. 18. minuta faul na půlce domácích. 19. minuta krásné přenesení hry z levé strany Valterou na Danihela a ten si zpracovává míč a kličkou se uvolňuje ve velkém vápně, soupeř nestíhá a posílá ho k zemi - pokutový kop. Marek Vít s přehledem na 2 : 0. 21. minuta kapitán hostí Pergl, žlutá karta za jasnou kosu ze zadu. 25. minuta faul domácích na velkém vápně a trestný kop hostí kope Pergl jenom do zdi. 27. minuta trestný kop domácích ze čtyřiceti metrů kope M. Vít a před gólmanem hostí míč skočil a jen tak tak, že to nebyl gól a štěstí stálo na straně hostí, míč těsně vedle branky na roh. Roh přetažený a zase roh. Z rohu ruka Schreibera (kap. dom.)a míč mají hosté. 31. minuta z čistého nebe se hosté dostali do přečíslení a naše obrana to podcenila a stav se mění na 2 : 1. 36. minuta žlutá karta hostí a trestný kop M. Víta nachází hlavu Razora (Míra Ansorge) a těsně vedle z náběhu na přední tyč. 39. minuta Rojšlik v šanci a nepovedené bodlo skončilo v náruči gólmana. 40. minuta protiútok hostí, ale obrana domácích tentokrát bezchybná. 42. domácí krásnou kombinací na jeden dotek Rojšl, Kubeček, Valtera a Šťavík do šibenice na 3 : 1. 43. minuta žlutá karta za faul na Valteru pro hosty a Valtera po diskuzi z rozhodčím také dostává žlutou kartu. 45. minuta odkop od branky hostů a písknut poločas. Domácí střídají Míra Ansorge - Zdeněk Bašta. 46. minuta hosté po poločase jak vyměněný a Hronov se dostává pod tlak, ale né na dlouho. 50. minuta Valtera uniká po levém křídle, končí to faulem na něj následně centr do vápna a taková trmavrma. Mezi 51. až 72. minutou boj o střední pásmo a jen samé fauly a nepřesná hra z obou stran. 73. minuta začíná poprchávat a rozhodčí to začínají pomalu nezvládat a dopouštějí se spousty chyb a otáčejí své výroky proti domácím. Sice je hlavní rozhodčí dost mladý, to bych ještě pochopil, ale na čáře má dost zkušeného P. Šolce z Náchoda, který se v 83. minutě asi zbláznil a odmával penaltu pro hosti, kterou Nojšlik z Babího proměnil na 3 : 2. Reakce diváků nebudu popisovat, neboť nechci být sprostý. 87. minuta Hronov střídá Kubeček - Franců a déšť přidává na intenzitě. 89. minuta míč nastřelil hostujícího hráče do břicha, ten na zemi svíjející se v bolestech bez povšimnutí rozhodčích a kapitán domácích uklízí míč do autu a rozhodčí ukončuje zápas.

Branky: Valtera, Vít, Šťavík

6.10.2012

FK Jaroměř "B" - AFK Hronov 2:1

13.10.2012

Sokol Velká Jesenice - AFK Hronov 1:2

20.10.2012

AFK Hronov - Sokol Velká Jesenice 5 : 1 (2 : 0)

1.minuta roh hostů. Hlavní rozhodčí Vaníček zastavuje hru, nejsou nasazeny rohové praporky a správce Martin Nosek (vedoucí mužstva) a hlavní pořadatel Jarda Zelený bleskově zasahují a během chvilky je hra opět zahájena a diváci vše odměnili potleskem. Z rohu gólová šance hlavičkou těsně vedle. 4.minuta individuální akce Pepy Danihela ve velkém vápně hostů a vedeme 1 : 0. 10.minuta hosté z voleje ve vápně střílí gól, ale naštěstí ofsajd odmávaný pomezním. Nikdo neprotestuje. 13.minuta faul na Tomáše Krtičku před vápnem a k míči se staví Marek Vít, ale střílí placírkou k tyči kolem zdi Kuba Valtera a vedeme už 2 : 0. 23.minuta Marek Vít si udělal ze stopera výlet až do vápna hostů a střílí do tyče. 26. minuta brejk hostů, ofsajdová past domácím nevychází a gólman domácích Kuba Nyklíček vybíhá až na velké vápno a šanci hostů likviduje. 30.minuta hrubá chyba Martina Ansorgeho v obraně, opět útočník hostů sám před gólmanem a opět Nyklíček chytá gólovku. 34.minuta střela z dálky domácího Michala Franců těsně nad. 45.minuta roh domácích, ale hlavní končí poločas. 50.minuta Valtera 3 : 0. 58.minuta střela hostí hóóóódně nad. 61.minuta Martin Ansorge z beka se dostal přes tři hráče až na malé vápno a zpětnou přihrávkou nachází Kubu Valteru a ten do prázdné branky zvyšuje na 4 : 0 a dává si hattrick. 64.minuta střídání domácích (Polomský - Jandáček). 65.minuta špatná rozehra od branky domácím gólmanem a poté faul ve vápně a Sedláček snižuje bombou do prostředka na 4 : 1. 76. minuta červená karta pro hosty za faul po odpískání a urážku rozhodčího ty zmrde. 77. minuta dvojité střídání hostů, ale v deseti se těžko dá hrát proti tak kvalitnímu mužstvu jako je Hronov a domácí nepůjčují hostům míč a usazují se na půlce hostí a dostávají je ještě pod větší tlak a gólové šance se valí jedna za druhou, ale skóre se mění až v poslední minutě kdy Kuba Valtera uklidil míč placírkou k tyči a stanovil tak výsledek utkání na konečných 5 : 0.

Branky : Valtera 4x, Danihel

17.11.2012

Sokol Mezilesí - AFK Hronov 1:3

3.11.2012

AFK Hronov - Velké Poříčí 7 : 2 (2 : 2)

5. minuta přinesla první gólovou šanci pro domácí, ale Danihel místo nahrávky na volného Valteru zvolil střelu, která neměla žádnou razanci a gólman hostů s přehledem chytil. 9.minuta hosté také v gólové situaci, ale Flaška sám na gólmana v úniku střílí vedle. 13.minuta faul na Valteru na velkém vápně a Pepa Polomský střílí přímo do Gumy (gólman Michal Lokvenc). 21.minuta akce na jeden dotek od stoperů Štelzig, Vít, Šťavík a centr do vápna a Valtera hlavou s přehledem uklidil míč do branky 1 : 0. Z rozehrávky šance hostů, ale Závada nenašel přihrávkou volného Hanzla před prázdnou brankou. 25. minuta faul Hronova ve vápně, penalta a Kuba Novák nekompromisně proměnil pokutový kop 1 : 1. Z rozehrávky nakopnutý balón na Šťavíka, ten si přehazuje stopera Stodolu a hned z první zkouší ještě přehodit gólmana hostů, ale těsně nad. 31. minuta Valtera našel patičkou Polomského a ten střílí po zemi těsně vedle. 38. minuta domácí Rojšl centruje míč na velké vápno na Valteru, ale vracející se Pepa Stříbrňák si dává vlastní gól vyběhnutému gólmanovi 2 : 1. 43. minuta únik Hanzla po křídle, střela vyražena na roh. Z rohu gól na 2 : 2 Hanzlem. 44. minuta střídání Zíta - Ansorge Miroslav. 55. minuta gól na 3 : 2 po ose Danihel, Šťavík a Valtera. 60. minuta střídání domácích Valtera - Kubeček. Ještě v téže minutě Kubeček dává ve vápně gól na 4 : 2. 63. minuta odkop od branky Nyklíčkem (gólman domácích) a prodloužený míč obráncem Velkého Poříčí na rozběhnutého Michala Rojšla a ten na dvakrát střílí na 5 : 2. 71. minuta střídají hosté. 73. minuta střídá Hronov kapitána Pavla Schreibera a nastupuje Martin Ansorge. Kapitánskou pásku přebírá nejlepší hráč derby Milan Šťavík. Poříčí už nemá sílu do útočení, neboť útočné duo Závada, Hanzl jsou po zranění a dlouhá absence v hraní se na nich projevila na fyzičce a záložníci Flaška, Vít Michal bratr domácího Marka Víta a nestárnoucí Míra Mikuš už nic nezmohli. 84. minuta Šťavík z kapitánskou páskou střílí placírkou nádherný gól po samostatném úniku na 6 : 2. 85. minuta střídá Danihel přichází Jandáček. 89. minuta hlavní Pálka nechává první výhodu ve hře za celé utkání a to ještě pro hosty. 90. minuta střela z vápna Michala Víta a Nyklíček robinzonádou efektně chytá. 91. minuta trestný kop Poříčí, Flaška nečeká na píšťalku rozhodčího a střílí gól, ale není uznán a kop se opakuje. Potom přestřelil. 92. minuta protiútok Hronova, Kubeček střílí do Gumy a roh. Guma podbíhá a naběhnutý Marek Vít dává hlavou na konečných 7 : 2.

Branky : Valtera 2x, Šťavík, Kubeček, Vít, Rojšl, vlastní

JARO 2013 - Skupina o postup

23.3.2013

TJ Velké Poříčí - AFK Hronov 1:4

30.3.2013

AFK Hronov - TJ Červený Kostelec "B" 3:2 (3:1)

Předposlední utkání odehráli muži na domácí půdě s rezervou Červeného Kostelce. Ten přijel posílen o hráče A mužstva a nutno dodat, že to bylo na hře znát. Utkání začalo dvěma penaltami. První jsme kopali my, Josef Polomský zkušeně proměnil, druhou hosté, kterou také zkušeně proměnil hostují hráč Hlava. Poté měli hosté jednu vyloženou šanci a byli také lepším týmem. Šance ale nevyužili a tak Hronov trestal. Po dvou pěkných akcích do poločasu zvýšili na 3 : 1 kapitán Schreiber a útočník Pipin Kubeček. Druhý poločas byl v celku vyrovnaný, soupeřovi se podařilo vstřelit kontaktní branku, ale zbytek zápasu si domácí pohlídali a dá se říci, že po zásluze zvítězili. Sekretář a asisten AR2 Václav Pohl.

6.4.2013

SK Babí - AFK Hronov 0:4

Muži si ve středu zajeli na vložené kolo na hřiště místního rivala SK Babí. Mužstvo odjelo na zápas pouze ve 13 lidech, takže na střídaní byli pouze dva hráči (brankář a zraněný hráč)! Trenér ze zbytku postavil sestavu, kde hlavní změnou byli dva "noví" útočníci, Pepa Danihel a Martin Ansorge. Zápas jsme začali velmi dobře a soupeře zatlačili, z čehož pramenili naše šance. Z první velké šance se zrodila skvělá střela Martina Marxe, ale skončila pouze na tyči. Z následného tlaku byl faulován Danihel a nařízený pokutový kop zkušeně proměnil Josef Polomský. Další šance následovala nedlouho poté. Po křídle se uvolnil Martin Puraš a předložil šanci Martinu Ansorgovi, který se nemýlil. Do poločasu Hronov přitlačil soupeře k jeho brance a vstřelil dvě branky. Třetí zásah si připsal dorážkou Martin Puraš a čtvrtý hlavou Zdeněk Bašta. Poločas, který tak skončil 4 : 0 pro nás, byl z naší strany velmi povedený a snesl parametry hry ve vyšší třídě. Druhý poločas se hrál v celku poklidně, hra upadla do průměru a na celkovém skóre se již nic nezměnilo. Hráči si zaslouží pochvalu za přístup k celému zápasu a hlavně za předvedený výkon v prvním poločase.

Sekretář klubu a vedoucí mužstva Václav Pohl.

13.4.2013

AFK Hronov - TJ Slovan Broumov "B" 3:3

27.4.2013

Jiskra VEBA Machov - AFK Hronov 2:1

4.5.2013

AFK Hronov - Loko Meziměstí 4 : 1 (1 : 0)

Od úvodního hvizdu byli domácí jasným pánem na hřišti a nenechali nic náhodě a šli pevně za vítězstvím. Už v desáté minutě vstřelil první branku Michal Franců a mysleli jsme si , že druhá branka nedá na sebe dlouho čekat, ale opak byl pravdou a domácí se trápili v koncovce a šance Danihela, Rojšla, Valtery, Bašty a Schreibera nebyly proměněny v góly. Ve druhém poločase ale nenechal na sebe dlouho čekat druhý gól a Michal Rojšl z trestného kopu ze 40-ti metrů překonal se štěstím hostujícího brankaře. Po několika neproměněných šancí hosté z rohu udeřili a snížili na 2 : 1. Na to reagoval domácí trenér Luďek Hanzl (car) a postupně poslal do hry čtyři náhradníky "Kubeček, Ansorge Martin, Vít Marek, Novák". Hra dostala opět větší spád a přineslo to ovoce. Na 3 : 1 zvyšoval kapitán Schreiber po přihrávce M.Víta a na konečných 4 : 1 Kubeček po přihrávce M. Ansorgeho. Branky domácí : Franců, Rojšl, Schreiber, Kubeček.

Sestava domácích :

Nyklíček Jakub - Ansorge Miroslav, Julius Stelzig, Zíta Tomáš (Ansorge Martin), Schreiber Pavel, Bašta Zdeněk, Danihel Josef, Franců Michal, Polomský Josef, (Kubeček Petr), Michal Rojšl (Vít Marek), Valtera Jakub (Novák Josef)

8.5.2013

Loko Meziměstí - AFK Hronov 4:6

11.5.2013

AFK Hronov - TJ Velké Poříčí 5 : 2 (1 : 1)

Poslední zápas čekal naše muže s mužstvem Velkého Poříčí. Derby začali na obou začátcích lépe hosté, když se ujali vždy jednogólového vedení. Domácí ale vždy úspěšně kontrovali a posléze celé utkání v klidu zvládli s výsledkem 5 : 2. Po závěrečném hvizdu mohli propuknout oslavy k postupu do 1. B třídy. Mužům byl předán pohár pro vítěze okresního přeboru z rukou předsedy OFS Náchod pana Petra Vítka a sekretáře pana Petra Vokála. Dalším gratulujícím byl pan Antonín Hurdálek, který předal hráčům symbolický šek na 10.000,- Kč od Města Hronova. . Sekretář klubu Václav Pohl.

18.5.2013

TJ Červený Kostelec "B" - AFK Hronov 2:6

25.5.2013

AFK Hronov - SK Babí 5 : 0 (4 : 0)

Od první minuty se domácí aktivně vrhly do útočení a vytvořily si několik gólových příležitostí, ale nedokázali je proměnit. Až po půlhodině z třicetimetrového trestného kopu Jakuba Valtery a lehké teči ve vápně Zdeňka Bašty si míč našel cestu za gólmanovy záda a domácí se ujaly vedení 1 : 0. Druhý gól nenechal na sebe dlouho čekat a dobře hrající Bašta našel přesnou přihrávkou do vápna úplně volného Kubu Valteru a ten lehkým obloučkem přehodil vyběhlého gólmana hostí a měnilo se skóre na 2 : 0. Hosté chtěli odpovědět rychlímy brejky, ale neměli obuté střelky a tak jejich všechny střely skončily mimo nebo na nad brankou. A tak s chutí hrající Dejdar (Zdeněk Bašta) se opět dostal ve vápně do zakončení a nekompromisní střelou přes obránce po zemi k vzdálené k tyči zvýšil na 3 : 0 a hosté šli do kolen. Do poločasu se ještě jednou měnilo skóre když v poslední minutě kapitán domácích Fáfa (Pavel Schreiber) neohroženě pronikl za soupeřovu obranu a přihrávkou na zadní tyč našel Michala Rojšla a ten se nemýlil a zvýšil na 4 : 0. Do druhého poločasu nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě a to na postech gólmana (Jakub Nyklíček - David Lindr) a pravého obránce (Miroslav Ansorge - Martin Ansorge) úplně stejně aktivně jako v prvním poločase a po faulu na Valtyho (Jakub Valtera) jsme měli možnost pokutového kopu, který Dejdar přestřelil a odmítl si dát hattrick. Od té doby hra domácích byla nevýrazná se spousty chyb a hosté měli několik gólových příležitostí, ale jak jsem říkal neměli obuté střelky. V sedmdesáté minutě po několika přihrávkách ve středu hřiště se k míči dostal Michal Franců a individuálním průnikem přes střed obrany nekompromisní tvrdou střelou uzavřel konečný výsledek zápasu na 5 : 0.

Góly : Zdeněk Bašta 2x, Jakub Valtera, Michal Rojšl, Michal Franců

1.6.2013

TJ Slovan Broumov "B" - AFK Hronov 2:2

15.6.2013

AFK Hronov - Jiskra VEBA Machov 3:2

Postup do 1. B třídy !!!

V sobotu po zápase s Jiskrou Machov, ve kterém naši muži zvítězili 3 : 2, mohly propuknout na našem hřišti oslavy postupu našeho mužstva do krajské 1. B třídy. Dlouho očekávaný postup je dle našeho názoru zasloužený, mužstvo se postupem času doplnilo o domácí dorostence a k mužstvu přišel také zkušený trenér Luděk Hanzl. Mužstvo si zajistilo postup s přehledem již dvě kola do konce sezóny.

Všem hráčům chceme touto cestou poděkovat za přístup jak k tréninkům, tak k samotným zápasům. Nesmíme také zapomenout všechny sponzory, kteří se nemalou měrou na tomto úspěchu podíleli.

Sekretář klubu V. Pohl.

POHÁR KFS

AFK Hronov - Police nad Metují 2 : 1 (1 : 0)

Dne 27. 7.2013 jsme odehráli předkolo Poháru se Spartakem Police nad Metují. Za tropických veder byl odpískán začátek v 17:30. Prvních 15 minut hry bylo vidět oťukávání soupeře, kde jsme čekali na nějaký tlak soupeře, který ale nebyl tak intenzivní, a atak jsme v 25. minutě otevřeli skóre na 1 : 0! Po vstřelení branky jsme se uklidnili a hráli jsme útočný fotbal s mnoha šancemi. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil a prvních 10 minut nás uvěznil na vápně. Do 80 minuty jsme si vytvořili několik dobrých šancí na změnu skóre. V 82 minutě po chybě našeho obránce v přihrávce malé domů, kde si nevšiml běžícího soupeře, který udělal kličku našemu skvěle chytajícímu brankáři a snížil na 1 : 1. Od této chvíle jsme náš tlak ještě zvýšili, jelikož jsme nechtěli kopat penalty, které by rozhodovaly za nerozhodného stavu. Naše radost vypukla v 90 minutě po faulu na našeho hráče, kde šel kopat Michal Rojšl a přesnou trefou k tyči stanovil výsledek na 2 : 1 ! Po následné rozehrávce hostí byl zápas ukončen. Jako vedoucí mužstva děkuji celému teamu za obětavý výkon i v takových tropických vedrech.

Vedoucí mužstva David Polák

AFK Hronov - Sl. Broumov 0 : 4 (0 : 3)

Utkání začalo v 17:30 a opět za tropických teplot. Hned od začátku utkání bylo zřejmé, kdo v této hře bude mít převahu. Broumovští nastoupili za velké zkušenosti a nenechali nic náhodě a tím šli ve druhé minutě zaslouženě do vedení. Do poločasu ukázali svou sílu a z rohového kopu zvýšili na 2 : 0. Do konce poločasu zbývalo pár minut a opět Broumovští založili útok a poločas skončil 3 : 0 pro hosty! My jsme se samozřejmě nechtěly jen tak snadno vzdát a měli jsme tří ložené šance, kde jsme byli sami před Broumovským brankářem, ale první možnost zastavil sám gólman a druhou jsme po překonání gólmana a naší následné střele, opět nedotáhli do konce, díky skvělé zastupující obraně hostí. Naše třetí možnost byla snad ta největší, kde náš útočící hráč byl sám před brankou, ale bohužel netrefil a hosté tím dovršili čtvrtým gólem své finále. Stejně bych poděkoval celému týmu za jeho výkon i v tak tropických vedrech a doufám v úspěch dne 10. 8. 2013, kdy odehrajeme první mistrovské utkání.